Ogłoszenia parafialne

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA BIBLIJNA
 
Zapowiedzi przedślubne: Patryk Pryślak, zw. cyw., zam. par. tutejsza i Judyta Zapolska, zw. cyw., zam. w Unikowie,   zapowiedź pierwsza. Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących pomiędzy tymi osobami w sumieniu zobowiązany jest powiadomić o tym kancelarię parafialną.
 
Dziś 3  Niedziela Wielkanocna, czyli Niedziela Biblijna i początek Tygodnia Biblijnego. Dziś  przypada Święto Chrztu Polski.
 

Za tydzień będzie 4 Niedziela Wielkanocna i jest to Niedziela Dobrego Pasterza. Będziemy się modlić o nowe i święte powołania do służby w Kościele.

Taca za tydzień będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne.

Podczas Mszy Św. o godz. 12:30, dwunastu chłopców zostanie uroczyście wprowadzonych w posługę ministranta.

Odeszli do Pana: śp. Grzegorz Dudziak i śp. Jacek Klim. Wieczny odpoczynek…

Są gazety: ,,Martyria” i ,,Nasza Służba”. Czytajmy prasę katolicką i wojskową. Proszę zanieść innym, którzy z różnych powodów nie mogą być z nami na wspólnej modlitwie.

Modlimy się za naszych żołnierzy o bezpieczną służbę i o dar pokoju dla całego świata przez wstawiennictwo Matki Najświętszej: „Pod Twoją obronę…”. Życzymy przyjaciołom i sympatykom naszej parafii, solenizantom i jubilatom tego tygodnia – wszelkiej pomyślności i Bożej Opieki na każdy dzień. Szczęść Boże!

ks. kan. płk Stanisław Denys

proboszcz i kapelan Garnizonu Giżycko