Ogłoszenia parafialne

Zapowiedzi przedślubne:

 Rafał Piątkowski i Magdalena Niedzwiedzka oboje cywilnie związani z par. tut. Zapowiedź I

 Błażej Myka kawaler z par. Podwyższenia Krzyża Św. w Olszewie Węgorzewskim i Paulina Grzywacz panna z par. tut. Zapowiedź I

 Kto zna przeszkody kanoniczne zachodzące pomiędzy w/w powinien zgłosić do kancelarii parafialnej.

 W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. będzie błogosławieństwo kierowców oraz pojazdów z okazji  wspomnienia liturgicznego Św. Krzysztofa patrona podróżujących.

 Dziś po wieczornej mszy św. usłyszymy kilka utworów organowych w wykonaniu P. Łukasza Wrońskiego.

 

 Na stoliku pod chórem są gazety/ Martyria, Nasza Służba/,książki o Miłosierdziu Bożym oraz Cudowne Medaliki z Niepokalanowa. Proszę z nich korzystać, zanieść osobom, które nie mogą przychodzić na wspólne nabożeństwa. Dziękuję wszystkim, którzy wspierają naszą parafię modlitwą i ofiarami. Tym, którzy dokonują wpłat za gazety, biuletyn i na konto parafialne. Wszystkie ofiary, które wpłynęły są wpisywane do Księgi Ofiarodawców w kancelarii. Jesteśmy wdzięczni za wszelką pomoc.

 

Dezynfekujmy dłonie, nośmy maseczki i zachowujmy bezpieczną odległość. Dziękuję wszystkim za przestrzeganie tych zaleceń.

 

Odeszli do Pana śp. Edward Przeorski i Leokadia Hajdukiewicz. Wieczny odpoczynek…

 

Modlimy się za naszych żołnierzy i prosimy Boga dla nich o bezpieczną służbę w kraju i na misjach. Życzymy wszystkim przyjaciołom i sympatykom naszej parafii, solenizantom i jubilatom tego tygodnia – wszelkiej pomyślności i Bożej Opieki na każdy dzień. Odpoczywającym u nas, dobrej pogody. Szczęść Boże! 

                                                                                                                     

                                                                                                                     

         ks.kan. ppłk Stanisław Denys 

 proboszcz i kapelan Garnizonu Giżycko